Hakkımızda

Fokus+ olarak, 2024 yılında medya sektöründe hayata geçirdiğimiz platformumuzu bağımsız ve objektif analizlerle zengin bilgi kaynağına dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Dünya, Orta Doğu ve Türkiye’den alanlarında öncü ve deneyimli uzmanlarla iş birliği yaparak ekonomi, siyaset, kültür, bilim, jeopolitik, tarih gibi çeşitli alanlarda, günlük olarak zengin içerikler sunuyoruz. 

Yayın politikamız, Orta Doğu, Türkiye ve dünya genelinde bilgi kalitesini sürekli artırarak toplumsal farkındalığı güçlendirmeyi hedeflemektedir. Dünyanın önde gelen ekonomistleri, devlet adamları ve bilim insanları tarafından yapılan analizler, öngörüler ve güncel olaylara ilişkin değerlendirmeler, Fokus+ aracılığıyla siz değerli okurlarımıza ulaşmaktadır.  

Fokus+, sadece bir haber kaynağı olmanın ötesinde, güvenilir ve derinlemesine bilgi arayan okurlar için de önemli bir kaynaktır. Görünenin ötesindeki gerçekleri, tarafsız ve etik bir bakış açısıyla ele alarak, nitelikli içerikler sunmayı hedefliyoruz. Dosya haberciliği metodunu benimseyerek, farklı kaynaklardan ve bireysel deneyimlerden beslenen içeriklerimizle, Türkçe dilinde tüm dijital platformlarda bulunuyoruz. Bu yaklaşımımızla, çeşitli sosyal yapılardan takipçilere ulaşarak, geniş bir kitleyi aynı çatı altında buluşturmayı amaçlıyoruz.